Tato akce již proběhla. Další akce Cyber Security 2024 se koná 17. 10. 2024.

Přednášející

Moderátor

Jan Mazal

Jan se zaměřuje na produktový marketing a moderování akcí. V současnosti pracuje jako senior product marketing manager ve společnosti Gen Digital, kde spravuje portfolio produktů SMB a PC utilit pro značky jako Avast, AVG, Norton a Avira. Od roku 2016 také moderuje a přednáší na ICT konferencích. Před nástupem do Genu pracoval jako PMM ve společnostech Safetica (řešení pro ochranu před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami), Sense4code (software house) a VPGC (ICT distributor). Do IT marketingu se vrátil po osmi letech, kdy pracoval v nejstarším ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) jako šéfredaktor magazínu ChannelWorld.

Přednášející

Jiří Doubek

Jiří Doubek se přes deset let se podílí na návrzích a implementacích řešení, které slouží pro publikaci, zabezpečení nebo zajištění vysoké dostupnosti aplikací pomocí technologií společnosti F5 v on-prem, privátních a veřejných cloudech.

Martin Haller

Jsem spolumajitelem firmy PATRON-IT a celým srdcem technik. Specializuji se na kybernetickou bezpečnost a mám zkušenosti etického hackera. Věřím, že abych mohl síť dobře zabezpečit, musím ji nejprve umět prolomit. Na svém blogu martinhaller.cz přispívám aktualitami z oblasti IT bezpečnosti a také vlastními postřehy z praxe.

Jsem držitelem následujících certifikací:
• OSCP – Offensive Security Certified Professional
• CHFI - Computer Hacking Forensic Investigator
• ECSA - EC-Council Certified Security Analyst
• MCSE - Microsoft Certified Solutions Expert
• CCNP - Cisco Certified Network Professional

Rafal Jaczynski

Rafał Jaczynski aktuálně působí v pozici regionálního ředitele pro kybernetickou bezpečnost ve společnosti Huawei a odpovídá za 28 zemí v regionu střední a východní Evropy a severských zemí. Během více než 23leté kariéry v oboru kybernetické bezpečnosti zastával širokou škálu rolí, včetně pozic CISO ve společnostech Vodafone, Orange a Staples. Působil také jako ředitel oddělení kybernetické bezpečnosti pro střední a východní Evropu v poradenské společnosti PwC a byl jedním z hlavních představitelů ve společnosti PwC v rámci fungování globálního centra excellence pro kybernetickou bezpečnost, který poskytoval poradenské služby mezinárodním firmám působícím v telekomunikacích, médiích, energetice, e-commerce a finančním sektoru.

Jakub Jiříček

Jakub Jiříček působící jako Systems Engineer Specialist má rozsáhlé zkušenosti v oblasti kybernetické bezpečností včetně provozu bezpečnostních sítí, pokročilé ochrany, vyšetření bezpečnostních rizik a provozování platformy SOAR. Je odborníkem nejen na obecná témata ohledně bezpečnosti, ale rád vyhledává nové trendy týkající se celosvětových bezpečnostních hrozeb a kybernetických útoků. Je absolventem ČVÚT v Praze.

Aleš Koreček

Pracuje v IT na různých pozicích více než dvacet let od programování, přes general system engineera až po specializaci na životní cyklus dat a jejich ochranu.

Petr Kunstát

Jsem IT security konzultant se zkušenostmi s řízením IT týmů v mezinárodních společnostech. Během pracovní kariéry jsem se věnoval řízení a automatizaci IT procesů souvisejících s vývojem, testováním a nasazovaním SW v globálních společnostech. V IT kybernetické bezpečnosti jsem se v posledních letech zabýval oblastmi Security Operations a Application security. Nyní se zaměřuji na řešení ochrany uživatelských identit a ochranou citlivých dat.

Boris Mittelmann

Boris Mittelmann pracuje více než 20 let v IT. Zaměřuje se primárně na optimalizaci datových center, vysokou dostupnost, BC/DR, zálohování a ochranu dat.

Jiří Nápravník

Vystudoval obor sdělovací a zabezpečovací systémy. Praxi začal v Armádě ČR a Vojenském výzkumném ústavu VVÚ060. Později pracoval ve společnosti Burza cenných papírů Praha a následně jako konzultant pro různé systémové integrátory. Od roku 1998 do roku 2002 působil jako soudní znalec a později jako konzultant v oblasti počítačových sítí, jejich zabezpečení a v oblasti optimalizace výrobních postupů. Pomáhal vyšetřovatelům Policie ČR s objasněním případů kdy byly vykradeny bankovní účty přes internetová bankovnictví. V letech 2006-08 pracoval jako ředitel výrobních závodů Světlá nad Sázavou a Jihlava pro společnosti SCA Packaging ČR. Následně jako interim manager na Ukrajině. V současné době pracuje jako krizový manažer a konzultant . Zaměřuje se na ICT a hledání rezerv ve fungování výrobních firem.

Jana Pattynová

Mgr. Jana Pattynová, LL.M. je renomovanou advokátkou a partnerkou mezinárodní advokátní kanceláře PIERSTONE. Zaměřuje se na právo informačních technologií, telekomunikací a ochrany soukromí. Jana Pattynová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, University Ludvíka Maxmiliána v Mnichově a King’s College v Londýně. Hovoří anglicky, francouzsky a německy a v uplynulých 15 letech se podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky. Je autorkou řady odborných publikací, včetně komentáře k GDPR, aktivní členkou v odborných a profesních sdruženích, působí v orgánech International Bar Association a je uznávanou přednášející na mezinárodních konferencích týkajících se nových technologií. Mezinárodní advokátní žebříčky uvádí Janu Pattynovou jako předního odborníka na právo technologií, médií a telekomunikací ve střední a východní Evropě.

Filippo Sitzia

Filippo působí jako Regional Solution Architect společnosti McAFee pro region EMEA. Zaměřuje se na tvorbu strategie pro kybernetická řešení a technologické inovace. Má zálibu v kódování a odhalování nových hrozeb. Společnost McAfee se specializuje na cloudová zařízení určená pro kybernetickou bezpečnost. Zaměřuje se na ochranu dat firem i poskytování personalizované ochrany digitálních domácností.

David Šostý

David Šostý pracuje jako Modern Work Lead ve společnosti Microsoft pro region EMEA. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti informačních technologií a obchodu. Evropským zákazníkům Microsoftu pomáhá s transformací jejich byznysových procesů i celé firemní kultury prostřednictvím adaptace Microsoft 365 suite. Firmy tak díky rozvoji spolupráce, mobility a podnikové strategie podporované cloudovými službami mohou lépe čelit výzvám digitálního věku. Zároveň mají jistotu, že jejich citlivé informace a data jsou v souladu s moderními bezpečnostními principy.

Aleš Špidla

Odborník na kybernetickou a infomační bezpečnost Pracuje jako manažer kybernetické bezpečnost Úřadu městské části Praha 5. Spolupracuje na řadě projektů s kyberbezpečnostní problematikou. Je garantem a pedagogem MBA studijního programu „Management a kybernetická bezpečnost“ a spolugarantem a pedagogem LL.M programu „Ochrana informací“ na Vysoké škole CEVRO Institut. Je zarputilý evangelizátor problematiky kybernetické a informační bezpečnosti ve všech jejích aspektech. Přednáší na konferencích, vystupuje v médiích, publikuje články s touto tématikou. Občas se cítí jako mistr světa v házení hrachu na zeď.