Dalibor Z. Chvátal se po ukončení strojírenského studia postupně začal věnovat oblasti osobních financí a bankovnictví. Působil v dopravě, pojišťovnictví a v majetkoprávních oblastech. Od poloviny roku 2005 vedl finanční server FinExpert a jako zástupce šéfredaktora zároveň časopis Osobní finance. Je autorem řady článků a publikací o platebních kartách a osobních financích. Od roku 2007 je šéfredaktorem serveru Měšec.cz.
Richard Bobek je manažer v Data Analytics týmu. Má více než 6 let zkušeností s designem a dodávkou řešení v oblasti řízení rizika a zákaznické analýzy pro klienty z oblasti finančních, energetických a energetických služeb a klienty FMCG po celém světě. Vedl tým, který pro velkou českou banku navrhl, vyvinul a integroval systém stanovující rizikovost zákazníka v reálném čase a využívající mnohé datové zdroje třetích stran. Vyvinul systém využívající interpretovatelným způsobem umělou inteligenci pro detekci podvodů zákazníků a praní špinavých peněz. Řečník na konferenci ODSC v Kievě, přednášející modulu strojového vzdělávání UCU ve Lvově.
Vystudoval teoretickou fyziku a astrofyziku. V letech 2010 až 2017 působil v Astronomickém ústavu Akademii věd České republiky. Od roku 2017 pracuje ve společnosti Unicorn. Je technologický nadšenec a jednou z aktivit, kterým se v Unicornu věnuje, je vedení týmu odborníků zaměřeného na technologie big data a problematiku jejich integrace.
Je absolventem magisterského studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a bakalářského studia politologie na fakultě sociálních věd tamtéž, dále absolvoval postgraduální studium na Ann Arbor Law School, University of Michigan. V letech 1998-2011 působil na různých pozicích v advokacii. Od roku 2012 působí v České bankovní asociaci jako hlavní právník, od října 2015 pak také jako náměstek výkonného ředitele ČBA. Je stálým představitelem ČBA na jednáních mezinárodních bankovních uskupení.
Jakub má léta zkušeností s digitálním marketingem a strategiemi v oblasti automotive, telekomunikací a bankovního sektoru. V současnosti je odpovědný za mobilní bankovnictví v Moneta Money Bank. Vede team, který přináší klientům nejlepší zákaznickou zkušenost a podporuje cíl banky stát se digitálním leadrem českého bankovního trhu.
Ing. Vladimír Lazecký je zakladatelem a předsedou představenstva společnosti VIAVIS a.s., která se zabývá problematikou ochrany informací a kybernetickou bezpečností. Touto problematikou se zabývá více, než 20 let. Je autorem nebo spoluautorem specializovaných metodik pro řízení rizik, českého průmyslového vzoru v oblasti šifrování datové komunikace. Přednáší kybernetickou bezpečnost na Slezské univerzitě v Opavě a vysoké škole CEVRO institut v Praze.
Marek působí v datové analytice, business intelligence, machine learningu a consultingu od roku 2006. Oblastně se věnuje především zákaznické analytice s ohledem na přímý marketing a řízení rizik, zejména v bankách, telekomunikacích, utilitách a jiných odvětvích napříč EMEA regionem. Kvůli tomu se zaměřuj nejen na statistické a technologické zpracování dat, ale zejména na obchodní uplatnění výsledku analýz a právní aspekty ochrany osobních údajů v mezinárodním prostředí.
V PwC aktuálně zastává pozici Regional Chief Data Scientist. Předtím pracoval jako Senior Head CRM a strategický lídr oblasti BigData pro velkého českého operátora, kde měl na starosti řízení zákaznického životního cyklu a také zavedení linek monetizace BigData analytiky uvnitř i vně společnosti.
Vystudoval České vysoké učení technické v Praze, obor Mikroelektronika. V oblasti komunikačních technologií působil 13 let v Českém telekomu jako manažer odpovědný za zavedení intranetu a dokument managementu, posléze ředitel implementace ADSL portálů. Dále působil čtyři roky na České poště jako ředitel odboru aplikačního vývoje a posléze jako člen vedení v roli výkonného ředitele ICT. Od roku 2011 působil nejprve na MV a poté byl jmenován do funkce ředitele Správy základních registrů. Je ženatý,má malou dcerku a mezi jeho záliby patří modelaření, lyže, cyklistika.
Tomáš je doktorem v oboru kryptologie s Cenou rektora ČVUT za rok 2004, studoval na FEL ČVUT a MFF UK v Praze. Rozvíjí matematické modelování coby klíč k informacím uloženým v datových záznamech pozorovatelných veličin mnoha druhů. Přirozenou aplikací tohoto přístupu je kryptoanalýza pomocí postranních a skrytých kanálů. Jeho práce pomohla zlepšit řadu celosvětových standardů: PGP, TLS, platební schéma EMV, Bluetooth a GNSS. Tomáš je hlavním matematikem kryptologického kompetenčního centra skupiny Raiffeisen Bank International.
Ondra v současnosti působí jako partner ve společnosti Brighten Digital, Oracle Gold Partner, která se zabývá tvorbou digitálních strategií a následnou dodávkou cloudových technologických řešení, která danou strategii realizují. Do života uvedl mnohá řešení, přičemž pyšný je třeba na globální rollout marketingové automatizace pro společnost patřící do první stovky Fortune 500 nebo nástroj využívající preskriptivní analýzy pro optimalizaci kampaní AdWords, který několik let po sobě obdržel Drum Award (Velká Británie) za nejlepší využití dat.
Od roku 2005 do 2014 působil v oblasti telekomunikací, kde pracoval ve společnosti O2 Czech Republic, ve které působil jako produktový manažer pro služby fixní internet, voice over IP a bezkontaktní placení mobilním telefonem. Oblasti platebních služeb se věnuje od roku 2011, kdy se podílel na spuštění první komerční platební karty v ČR umístěné na SIM. V roce 2012 úspěšně zavedl první TSM řešení v ČR s over the air distribucí platební karty do mobilního telefonu. Od roku 2014 pracuje pro společnost MasterCard Europe jako manažer rozvoje nových služeb se zaměřením zejména na mobilní platby.
Vystudoval MFF UK a následně bezpečnost počítačových sítí na Univerzitě obrany v Brně. Po prvotních profesních zkušenostech se špičkovými firewally a autentizačními systémy pracoval od roku 2000 ve společnosti DATASYS na pozici seniorního konzultanta pro dodávky provozních a bezpečnostních dohledových systémů. Je jedním z architektů bezpečnosti a hlavním tvůrcem ISMS Informačního systému datových schránek.