Jan se zaměřuje na produktový marketing a moderování akcí. V současnosti pracuje jako senior product marketing manager ve společnosti Gen Digital, kde spravuje portfolio produktů SMB a PC utilit pro značky jako Avast, AVG, Norton a Avira. Od roku 2016 také moderuje a přednáší na ICT konferencích. Před nástupem do Genu pracoval jako PMM ve společnostech Safetica (řešení pro ochranu před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami), Sense4code (software house) a VPGC (ICT distributor). Do IT marketingu se vrátil po osmi letech, kdy pracoval v nejstarším ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) jako šéfredaktor magazínu ChannelWorld.
Jsem spolumajitelem firmy PATRON-IT a celým srdcem technik. Specializuji se na kybernetickou bezpečnost a mám zkušenosti etického hackera. Věřím, že abych mohl síť dobře zabezpečit, musím ji nejprve umět prolomit. Na svém blogu martinhaller.cz přispívám aktualitami z oblasti IT bezpečnosti a také vlastními postřehy z praxe.
Jsem držitelem následujících certifikací:
• OSCP – Offensive Security Certified Professional
• CHFI - Computer Hacking Forensic Investigator
• ECSA - EC-Council Certified Security Analyst
• MCSE - Microsoft Certified Solutions Expert
• CCNP - Cisco Certified Network Professional
Filip je součástí prg.ai od roku 2022 a aktuálně je z pozice zástupce ředitele zodpovědný zejména za komunikaci a strategická partnerství. Je absolventem mezinárodních vztahů se zkušeností z předních českých PR agentur a neziskového sektoru, kde působil například jako představitel amerického Národního demokratického institutu v Česku nebo manažer transformačního projektu v Myanmaru.
Kateřina je absolventkou pražského Matfyzu, ve své dizertační práci se zabývala možnostmi strojové analýzy emocí. Teoretickým otázkám komputační lingvistiky se věnuje na pražské a olomoucké univerzitě, v praxi působí jako manažerka v oblasti datové analytiky se specializací na analýzu nestrukturovaných dat ve společnosti Deloitte. V rámci svých akademických aktivit i klientských projektů se dlouhodobě věnuje automatickému zpracování přirozeného jazyka a strojovému učení na velkých objemech dat. Má více než 10leté zkušenosti se sémantickou analýzou textů z různorodých domén, od finanční vertikály přes oblast telekomunikací až po analýzu dat ve forenzním vyšetřování.
Autor pracoval od roku 1999 do roku 2020 ve společnosti AUTOCONT, jako ředitel divize Enterprise Business Applications, zaměřenou na velké zákazníky a řešení v oblasti DMS, CRM, integrace a portálů a podílel se na strategii společnosti.. Mezi lety 2008 a 2010 zastával pozici obchodního ředitele v ecommerce.cz a.s., rovněž v Brně, kde se soustředil na strategii společnosti a rozvoj produktů. V letech 2020-2023 působil jako obchodní ředitel ve společnosti Cogniware kde řídil strategii a rozvoj společnosti v oblastech obchodu, marketingu a PR. Od roku 2023 působí ve společnosti Datera, kde má na starosti oblast využití AI, především pro LEA (organizace vymáhající právo). Walter Pavliš vystudoval geochemii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze, studoval obchodní právo (LLM) na Masarykově univerzitě v Brně a aktuálně studuje obor bezpečnostní management - kriminalistika na Ambis vysoké škole a.s.
Po absolvování (1992) a krátkém působení na Stavební fakultě ČVUT v Praze získal první cenné pracovní zkušenosti z mezinárodního prostředí v Německu, Polsku a Maďarsku. Jako analytik a projektový manažer působí od roku 2000, kdy se při úpravách systémů v působnosti státní správy před vstupem ČR do EU začal aktivně seznamovat s principy fungování fondů EU. Dále působil jako interim projektový manažer v různých pozicích pro ČSA, Cisco, Oracle a také ve spolupráci s OHK Brno jako konzultant pro firmy před vstupem do EU (duševní vlastnictví, spotřebitelská problematika). Po univerzitní zkušenosti z Ostravy při řízení projektů OP VK a podpoře zavádění principů vnitřní a vnější zpětné vazby do školského systému nastoupil na ČVUT v Praze, kde v současnosti využívá bohatých zkušeností z praxe projektového řízení při přípravě dalších generací projektových manažerů a souběžně s přípravou získanou například na MIT (#U.Lab), při vytváření a podpoře projektových týmů řešících dílčí projekty digitalizace organizací soukromých i veřejných subjektů v roli inovačního manažera EDIH CTU (edihctu.eu).
Ve společnosti DATERA se od roku 2022 věnuje datové analytice, vývoji produktu a péči o zákazníky z oblasti kontaktních center. V poslední době se zabývá i zapojením umělé inteligence do stávajících produktů. Předtím, než se ponořil do IT světa, působil pět let v oblasti daní a poradenství, konkrétně ve společnostech Grant Thornton nebo BDO. Je absolventem Fakulty sociálních věd na Univerzitě Karlově a Fakulty financí na VŠE.
Alžběta Solarczyk Krausová je zakladatelka a CEO Respectful AI. Zároveň vede Centrum pro výzkum inovací a kyberpráva (CICeRo) na Ústavu státu a práva Akademie věd ČR. Působila jako členka Expertní skupiny na odpovědnost a nové technologie pro Evropskou komisi a jako expertka za ČR při vyjednávání návrhu doporučení na etiku umělé inteligence UNESCO.
Marcel se k týmu Soitronu přidal v roce 2022 jako byznys konzultant. Má více než 15leté zkušenosti v oblasti technického poradenství a platforem z oblasti customer engagement. Jeho cílem je posílit efektivitu komunikace v kontaktních centrech a podpořit loajalitu zákazníků. Marcel zahájil kariéru v Anect, poté pracoval v NTT, kde se specializoval na návrhy technických řešení. V Soitronu se zaměřuje na implementaci technologií a připravuje workshopy v oblasti customer engagement. Jeho hlavní zájem směřuje k budoucnosti umělé inteligence a automatizaci procesů. Získal certifikáty v oblasti Cisco Webex Contact Center a Cisco UCCE Design.
Peter Vlčko je zkušeným konzultantem s dlouholetou praxí v implementačních projektech, kde se především specializuje na integraci CRM systémů a digitalizaci procesů pro korporátní klienty.