Jan se zaměřuje na produktový marketing a moderování akcí. V současnosti pracuje jako senior product marketing manager ve společnosti Gen Digital, kde spravuje portfolio produktů SMB a PC utilit pro značky jako Avast, AVG, Norton a Avira. Od roku 2016 také moderuje a přednáší na ICT konferencích. Před nástupem do Genu pracoval jako PMM ve společnostech Safetica (řešení pro ochranu před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami), Sense4code (software house) a VPGC (ICT distributor). Do IT marketingu se vrátil po osmi letech, kdy pracoval v nejstarším ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) jako šéfredaktor magazínu ChannelWorld.
Vystudoval ČVUT FEL, obor Elektronické počítače, před revolucí pracoval jako vývojový pracovník v oblasti vývoje elektroniky pro osobní vozy. V roce 1991 spoluzaložil společnost CUE, a.s., kde dodnes působí jako předseda představenstva a zodpovídá za finanční a obchodní aktivity společnosti. Od svého vzniku se CUE zabývá vývojem řídicích systémů, od roku 2008 rozšířila své zaměření do oblasti rezervačních systémů a v posledních letech do svého portfolia produktů přidala i inovativní software řešení navigace uvnitř budov a areálů a rezervace parkovacích míst, zasedacích místností, pracovních míst apod.
IT profesionál se sedmnáctiletou praxí v oblastí síťové infrastruktury a kybernetické bezpečnosti. Srdcem síťař, který si uvědomuje klíčovou roli kybernetické bezpečnosti, a to nejen v rámci datových sítí, ale i komplexních CyberSecurity ekosystémů. Díky řešení GREYCORTEX Mendel pak má možnost obě tyto oblasti a znalosti propojit, a nadále rozvíjet.
Po vystudování fakulty elektrotechnické na ZČU působil v oblasti IT bezpečnosti a IT řešení pro enterprise zákazníky. Ve společnosti TAKTIK má na starosti obchodní záležitosti s přesahem i na technické aspekty nabízeného portfolia.
Investor, marketér a autor bestselleru "Žltá kniha budovania značky" príde nazdielať skúsenosti a lekcie z 250 brandových projektov 80 rebrandingov a vyše tisícky reklamných kampaní. Ako rásť do ďalších kategórií a trhov? Ako šetriť a pritom zarobiť viac vďaka správne nastavenej značke? Čo má najväčší dopad pri budovaní značky na dlhodobú ziskovosť? Ako nemíňať peniaze investorov na surfovanie po trendoch? Michal a jeho tím pracovali pre Allegro, Axe, Birel, ČSOB Česká Republika, Decodoma, Google, Kofola, L'Oréal, Martinus, Mattoni, Maybelline, Muziker, Rajec, Red Bull, Rexona, Semtex, SLSP, Škoda Auto, Websupport a mnohých ďalších, tak bude o čom.
Mgr. Jana Pattynová, LL.M. je renomovanou advokátkou a partnerkou mezinárodní advokátní kanceláře PIERSTONE. Zaměřuje se na právo informačních technologií, telekomunikací a ochrany soukromí. Jana Pattynová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, University Ludvíka Maxmiliána v Mnichově a King’s College v Londýně. Hovoří anglicky, francouzsky a německy a v uplynulých 15 letech se podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky. Je autorkou řady odborných publikací, včetně komentáře k GDPR, aktivní členkou v odborných a profesních sdruženích, působí v orgánech International Bar Association a je uznávanou přednášející na mezinárodních konferencích týkajících se nových technologií. Mezinárodní advokátní žebříčky uvádí Janu Pattynovou jako předního odborníka na právo technologií, médií a telekomunikací ve střední a východní Evropě.
Vystudovaný právník, dříve spolumajitel digitální agentury a několika start-upů, se v oboru licencování pohybuje již od roku 2013. V roce 2019 se spojil s lídrem na trhu výkupu a prodeje on-premise licencí, německou PREO software a prostřednictvím PREDNY SLM a paragrafů utváří podobu trhu s druhotnými licencemi ve střední a východní Evropě.
Stanislav je v oboru IT více než 20 let. Ve společnosti MyCom Solutions vedl projekty pro státní instituce a středně velké podniky. Postupem času se vypracoval na pozici executive directora. Jeho největší vášní je objevovat novinky a hledat efektivní řešení v oblasti IT, které ušetří čas, finance i námahu. V současné době je považován za specialistu v oboru kybernetické bezpečnosti
Pavel Škorpil je bezpečnostním specialistou v IS4 security. Pavel má mnoholeté zkušenosti v oblasti IT, kde se věnoval především správě a projektování sítí, ale také řízení týmu v pozici vedoucího systémového inženýra. Po několika letech praxe v oblasti sítí se rozhodl zaměřit na bezpečnost IT a posunout svou kariéru tímto směrem. Nyní pracuje jako bezpečnostní specialista v oblasti sítí, kde se zabývá zejména ochranou sítí před vnějšími hrozbami, detekcí a prevencí útoků, monitorováním sítí a správou bezpečnostních incidentů.
Odborník na kybernetickou a infomační bezpečnost Pracuje jako manažer kybernetické bezpečnost Úřadu městské části Praha 5. Spolupracuje na řadě projektů s kyberbezpečnostní problematikou. Je garantem a pedagogem MBA studijního programu „Management a kybernetická bezpečnost“ a spolugarantem a pedagogem LL.M programu „Ochrana informací“ na Vysoké škole CEVRO Institut. Je zarputilý evangelizátor problematiky kybernetické a informační bezpečnosti ve všech jejích aspektech. Přednáší na konferencích, vystupuje v médiích, publikuje články s touto tématikou. Občas se cítí jako mistr světa v házení hrachu na zeď.
Mgr. Marek Vaculík, Ph.D. jako garant dotačních programů má za sebou 15 let praxe s přípravou a vedením výzkumných a vývojových projektů zaměřených na oblast IT a digitalizace. Připravil více než 100 úspěšných dotačních projektů. Pro firmy a veřejné subjekty získal více jak 1 miliardu Kč.
Prošel jsem a úspěšně ukončil v roce 2001 obor Informační technologie na ČZÚ v Praze. První pracovní pětiletka byla oťukávající na obchodních pozicích v různých společnostech a v různých oborech jako byly telekomunikace, síťové prvky, atd. V roce 2007 jsem obdržel nabídku práce pro mezinárodní společnost DICOM v oblasti digitalizace dokumentů, která mě pracovně nadchla a nadšení vydrželo do roku 2011, kdy ukončili působnost v ČR. A vznikl prostor na nový subjekt, spol. INFOMATIC s.r.o., kterou vlastním a stále se mohu bavit digitalizací dokumentů v novodobém pojetí. Dáváme dokumentům duši, aby byly připraveny pro automatizaci zpracování nebo AI.
Vystudoval Elektrotechnickou fakulta ČVUT v Praze, obor technická kybernetika - lékařská biokybernetika a Brno International Business School, management zdravotnických zařízení. Přes 30 let pracuje ve zdravotnictví, převážně ve zdravotnické informatice a managementu nemocnic. Do jeho působnosti na Ministerstvu zdravotnictví spadá Národní centrum elektronického zdravotnictví. Je předsedou České společnosti zdravotnické informatiky a vědeckých informací ČLS JEP.