Michal Čupa má rozsáhlé mezinárodní zkušenosti s řízením firem z oblasti telekomunikačního a IT byznysu. Během své úspěšné profesní kariéry pracoval ve vrcholových pozicích ve společnostech Český Telekom, TDC TeleDanmark, Golden Telekom, Microsoft, Azereltekom a Nokia Siemens Networks v Rusku. Před příchodem do Českých Radiokomunikací působil jako Prezident ve společnosti IBS DataFort.
Velkou část profesní kariéry strávil ve Federálním statistickém úřadu, kde se věnoval otázkám statistického zpracování dat a aplikacím informačních technologií. V devadesátých letech prošel zaměstnáními ve firmách v oblasti informačních technologií (např. APP, ICZ).
V letech 1998–2002 působil jako poradce ministra vlády ČR a člen odborné skupiny ČSSD pro informační a komunikační technologie. Byl spoluautorem Státní informační politiky, podílel se na tvorbě zákonů v oblasti informační společnosti. Od roku 2003 do 30. 4. 2005 pracoval jako poradce správních orgánů společnosti ČESKÝ TELECOM, a.s.
Od 1. 5. 2005 byl ve funkci člena Rady, 1. 4. 2006 byl vládou ČR poprvé jmenován do funkce předsedy Rady ČTÚ, opakovaně byl vládou jmenován předsedou Rady ČTÚ v roce 2009 a v dubnu 2010. Vedl technickou skupinu, která řídila správu kmitočtů v procesu digitalizace zemského televizního vysílání, v této souvislosti se podílel na práci Národní koordinační skupiny. Členem Rady ČTÚ byl od roku 2005 do roku 2015. Předsedou ČTÚ byl sedm let, v období duben 2006-duben 2013.
Od roku 2015 je poradcem na Ministerstvu průmyslu a obchodu, od července 2016 jako předseda koordinační expertní skupiny MPO pro realizaci Strategie rozvoje zemského digitálního televizního vysílání.
Michal Feix je od ledna 2012 výkonným ředitelem společnosti Seznam.cz. Je pravou rukou Pavla Zimy, generálního ředitele společnosti, a stará se o chod všech složek firmy, vyjma produktové části, kterou si napřímo řídí Pavel Zima. Před pozicí výkonného ředitele ve společnosti Seznam.cz působil jako provozní ředitel. Před příchodem do společnosti Seznam.cz v roce 2004 působil na technických pozicích u obou českých konkurenčních portálů. Je absolventem ČVUT FEL a MBA.
Norbert Grill became Managing Director of Österreichische Rundfunksender GmbH & Co KG (Australian Broadcasting Services) in January 2008 after having led the division "dvb systems" since January 2005. He graduated in control engineering and automation from the Vienna University od Technology (Austria). He worked in he project department for Andritz-Sprout-Bauer (now Andritz AG) for more than three years before he became the project leader of the division "digital systems" at the Austrian Broadcasting Corporation (ORF) in February 1999. Norbert Grill has longtime experience in the area of telecomnunications and electronic systems. He took part in several professional trainigs with focus on technical developments, business administration and general management.
Ing. Pavel Hanuš vystudoval obor elektronické počítače. Pracoval jako programátor, systémový inženýr a projektant IS. Od roku 2001 se věnuje projektovému managementu a strategickému plánování. Externě přednáší na ČVUT. Od roku 2004 byl manažerem Programu digitalizace ČT a v současnosti je vedoucím projektové kanceláře ČT.
Ředitel sekce nových projektů je zodpovědný za online portfolio skupiny Nova a nově připravovaných projektů. Vedl spuštění NOVA Plus a VOYO v zemích střední a východní Evropy, kde skupina působí. V CME pracuje od roku 2008, předtím na manažerských pozicích působil například v telekomunikačních společnostech Vodafone nebo Český Telecom (dnes Telefónica O2).
Vystudoval ČVUT v Praze obor Elektrotechnika a informatika. Po studiu se zaměřil na marketing a pracoval jako Produktový Manažer ve společnosti Panasonic, kde měl na starosti klíčovou kategorii - TV (LED/PDP). Jeho vášeň k novým technologiím ho zavedla do spol. Samsung, kde působí doteď jako Content Manager SmartTV, zodpovědný za obsah chytrých televizorů této značky pro ČR a SK.
Narodil se 12. prosince 1979 ve Vysokém Mýtě. Vystudoval právo na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a Fakultu informačního managementu na Univerzitě Hradec Králové. V roce 2005 nastoupil na Ministerstvo informatiky do odboru elektronických komunikací a po zrušení tohoto ministerstva přešel na Ministerstvo průmyslu a obchodu, kde posléze působil v pozici ředitele odboru elektronických komunikací a následně ředitele sekce digitální ekonomiky. Do jeho kompetence patřila problematika poštovních služeb, služeb informační společnosti a agenda odboru elektronických komunikací. Aktivně se podílel mimo jiné na vyjednávání tzv. telekomunikačního balíčku v době českého předsednictví v Radě EU v roce 2009 a byl členem týmu pro implementaci nových regulačních pravidel do českého právního prostředí. V říjnu 2012 byl vládou jmenován do funkce člena Rady ČTÚ do roku 2017. Předsedou Rady Českého telekomunikačního úřadu byl vládou jmenován 15. května 2013.