David Slížek má za sebou bohaté zkušenosti z médií. Začínal v rádiu Alfa s jednou z prvních českých relací o technologiích. Následovalo rádio Regina (Český rozhlas), kde postupně působil na pozicích redaktor, moderátor, editor a vedoucí zpravodajství. Celkem šest let strávil v online deníku Aktuálně.cz, nejprve jako editor (editoval například magazín Datarama.cz), později jako šéfeditor a zástupce šéfredaktora. Připravoval projekt VIP blogů a podílel se i na redesignu Aktuálně.cz v roce 2007. Do společnosti Internet Info přišel z vydavatelství Economia, kde působil na pozici šéfeditora iHNed.cz.
Do světa vývoje jsem se dostal díky velkému koníčku - Android mobilních telefonů. Začal jsem pracovat v Cleeviu v roce 2014 a hned mě pohltila ta atmosféra (jak se říká- "startupová"). Po 2 letech na pozici Projektového managera jsem se při restrukturalizaci firmy posunul na pozici CEO. Od 2016 se nám podařilo Cleevio vyrůst na 60+ FTEs a spolupracujeme s klienty jako O2, Zásilkovna, Škoda, Deloitte, McDonald`s...
Jsem nezávislý konzultant digitálního marketingu, školitel a certifikovaný Facebook Marketing Consultant. Vydávám podcast (a)sociál. Dlouhodobě jsem podepsán např. pod digitálními aktivitami a strategiemi Českého olympijského týmu a Coca-Cola.
Petra Dolejšová je advokátka se specializací na právo v oblasti e-commerce, marketingu, ochranu osobních údajů, značky a práva v AI. Často a ráda předává své know how na školeních, ze kterých vynechává paragrafy, na jejich místo sází příklady z praxe, lehkost a vtip. Za svou praxi proškolila více než 42 tisíc posluchačů a v roce 2023 za svou práci obdržela od ocenění Osobnost roku. Posluchačům se nechce věřit, že po jejích přednáškách “chtějí právní přídavek”.
Lída má za sebou bohaté zkušenosti z Telco sektoru, kde rozjížděla plně online second brand Kaktus zaměřený na online a mladou cílovou skupinu. Později v pozici Head of Digital T-Mobile rozvíjela B2C i B2B web T-Mobile, selfcare portály a aplikaci Můj T-Mobile. V neposlední řadě měla na starosti směřování e-sales, digitální agilní vývoj nebo marketing performance tým.
V rámci ČSOB působí na pozici výkonný vedoucího týmu Digitální Design a je Product Managerem agilních vývojových týmů, ReDi Safe, v přímých digitálních kanálech, aplikace Smart, Internet banking a Public web ČSOB.
Jan Jiroušek působí ve státních podnicích SPCSS a NAKIT jako projektový manažer a IT architekt na rozsáhlých projektech ve státní správě, zejména v resortu Ministerstva financí a Ministerstva zdravotnictví.
Petr Kolář pracuje jako analytik Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR) od roku 2008. Jeho agendou jsou nejen projekty NetMonitor a AdMonitoring, ale i průzkum online inzertních výkonů v ČR a také veškerá technická témata ve SPIR.
Vystudoval v roce 2009 FEKT VUT, od roku 2012 se věnuje vývoji retailových mobilních aplikací, roku 2016 se společníkem pod hlavičkou společnosti AppElis. Zúčastnil se akceleračního programu Starcube pod záštitou JIC v Brně v roce 2014, následně programu Master pro rozvíjející se firmy v 2018. V současnosti vede vývoj retailové platformy AppElis.
Filip Maleňák je absolventem brněnské elektrotechniky oboru biomedicínské inženýrství. V rámci svého studia zpracoval myšlenku univerzální mobilní aplikace pro podporu záchranných složek. Z ní se později díky podpoře záchranářů a soukromých partnerů v čele s Nadací Vodafone a Generali České pojišťovny stala oficiální aplikace Záchranka, která nyní slouží jak pro zdravotnickou záchrannou službu, tak horskou a vodní záchrannou službu nejen v Česku ale i v Rakousku, na slovenských horách a Maďarsku. Aplikaci má staženo více jak milion a půl uživatelů a za pět let provozu byla použita pro téměř 65 000 tísňových volání. Nově nabízí kromě přenosu polohy a dalších pacientských informací také přenos obrazu z místa události a od léta také novinky pro Horskou službu a prevenci horských nebezpečí.
Ondřej Malý vystudoval žurnalistiku a americká studia na Fakultě sociálních věd UK. V letech 2007 – 2012 působil jako redaktor v Lidových novinách a Hospodářských novinách. Od roku 2012 do roku 2017 byl členem Rady Českého telekomunikačního úřadu. V dubnu roku 2017 byl jmenován koordinátorem digitální agendy na Úřadu vlády ČR. V roce 2018 zastával pozici náměstka ministra průmyslu a obchodu. V současnosti je nezávislý konzultant.
Designu a návrhu uživatelských rozhraní se Ondra věnuje přes 15 let. S láskou ke grafice a technologiím nyní vede tým designérů ve společnosti eMan, kde společně pomáhají rozvíjet digitální produkty klientům, jakými jsou např. ČSOB, ŠKODA AUTO, Volkswagen, E.ON nebo Bentley. Zaměřují se jak na návrhy mobilních aplikací, webů a zákaznických portálů, tak aplikace pro infotainmenty aut, chytré hodinky, televize, AR, VR a IoT.
Po letech v KPMG a PwC založil Roman Sysel vlastní konzultantskou firmu, která pomáhá rozjíždět inovativní projekty a start-upové podnikání. Jedním z klientů se stala přepravní a donášková platforma Bolt, jejíž dres si Roman nakonec oblékl. Jako regionální manažer Boltu pro střední a východní Evropu je dnes klíčovou postavou růstu platformy, a to i nad rámec našeho regionu. Svůj tým provedl těžkým obdobím pandemie, během které se mu podařilo nejen udržet, ale výrazně rozšířit služby přepravy osob stejně jako mikromobility a doručování jídla.
Přední český a evropský průkopník chytré obecní komunikace. Po absolvování fakulty informatiky a PřF MU stál u zrodu úspěšných komunikačních bran SMSbrána.cz a neoGate, jednoho z největších slevových agregátorů ZlatéSlevy.cz a monetizační platformy Paylo.cz. V roce 2015 založil projekt Mobilní Rozhlas, v zahraničí známý jako Munipolis, který se velice rychle stal českou majoritní platformou pro komunikaci obcí s občany a zároveň se jedná o první evropskou ucelenou platformu pro obecní komunikaci se zpětnou vazbou v reálném čase, splňující parametry SMART city. Mobilní rozhlas v Česku využívá více než čtvrtina samospráv a přes půl milionu aktivních občanů.
Od roku 2015 působí ve SPIR, nejdříve na postu PR manažerky, od května 2021 jako výkonná ředitelka. Před příchodem do SPIR se věnovala event managementu komerčních i charitativních akcí a poskytování komplexních PR služeb pro různé klienty. Vystudovala management, politologii a francouzštinu.
Dominik vystudoval FIT ČVUT, kde také pomáhá učit předmět vývoj mobilních aplikací. Profesně ho baví vývojem softwaru pomáhat co nejvíce firmám a odvětvím, proto pracoval v několika agenturách a poté se rozhodl v roce 2012 založit vlastní. Společně s kamarády z VŠ založili Ackee. Dnes předního hráče na trhu vývoje mobilních aplikací na zakázku. Firma s týmem o 70 lidech a obratu přes 100 milionů korun působí v České Republice a Německu. Za 15 let v agenturách má Dominik bohaté zkušenosti se zakázkovým vývojem a stál u zrodu několika velkých digitalizačních projektů.
Po několika letech práce v oblasti organizace eventů jsem se ocitl v obchodu a marketingu, kde se pohybuji již 7 let. Baví mě kontrast mezi kreativní prací a zároveň "tvrdou" analýzou dat. To vše se krásně kombinuje spolu se světem technologií, což mě opravdu hodně baví. Ve volném čase se věnuji především hudbě a sportu a samozřejmě mojí skvělé rodině.