Jan Hovora studoval na ČVUT v Praze, obor kybernetiky. Je spoluzakladatelem Bohemia Interactive, kde se zabýval vývojem a výzkumem v oblasti RT počítačové grafiky a simulace, především v oblasti motion capture, laserové3D scanování, lowpoly modelování a systémů pro generování vegetace. Je také spolumajitel a CEO Pocket Virtuality, startup zaměřující se na použití rozšířené a virtuální reality v průmyslu, vyvíjející platformu pro vzdálenou přítomnost.
Jan Hubík je technologický nadšenec a hacker. Má formální vzdělání v několika oborech od fyziky až po finance. Od roku 2013 se intenzivně zajímá o kryptoměny z mnoha hledisek – od těžby, investic, využití v obchodu, až po dopad na společnost. Živí se jako konzultant kryptotechnologií a datový vědec. Jako člen spolku Paralelní Polis dohlíží na ideologické směřování Institutu kryptoanarchie, produkuje několik programů, spravuje část financí a zbytek volného času věnuje šíření kryptoanarchie.
Alžběta Krausová se věnuje právnímu výzkumu otázek spojených s umělou inteligencí, brain-computer interfaces, robotikou a hybridní robotikou, která přímo propojuje informační technologie s organickým životem. Vystudovala právo na Masarykově univerzitě, ochranu duševního vlastnictví a patentové právo na University of Haifa a v současné době je doktorandkou na Ústavu práva a technologií PrF MU. Zároveň pracuje jako vědecká pracovnice na Ústavu státu a práva AV ČR. Je autorkou webu www.biotechmerge.com.
Jan Šedivý má tři desetiletí zkušeností v IT průmyslu. Vedl řadu globálních výzkumných a vývojových projektů a je držitelem 19 amerických patentů. Začínal jako výzkumník a vedoucí výzkumu ve výzkumném centru IBM T. J. Watsona (1992–2008), později přešel do společnosti Google jako technický vedoucí manažer (2008–2010). Následně se vrátil na CTU-CIIRC, kde vede skupinu NLP.